Historische Vereniging Noordoost-Friesland

Arum



 


Geboorte

Treffers 1 t/m 50 van 122

1 2 3 Volgende»

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Geboorte    Persoon-ID   Stamboom 
1 Algra, Trijntje Fokkes  25 apr 1803Arum I51078 SET 
2 Anema, Aafke Aans  2 nov 1835Arum I56356 SET 
3 Anema, Ane Jans  26 sep 1805Arum I105983 SET 
4 Anema, Dieuwke Anes  16 apr 1784Arum I105978 SET 
5 Anema, Jan Anes  7 dec 1781Arum I105985 SET 
6 Anema, Wapke Hendriks  2 apr 1801Arum I61920 SET 
7 Bakker, Aafke Cornelis  18 okt 1782Arum I30244 SET 
8 Bangma, Tietje Jans  25 mei 1788Arum I104412 SET 
9 Beima, Geiske Klazes  27 jan 1779Arum I98438 SET 
10 Bergsma, Geertje Hessels  8 sep 1807Arum I33582 SET 
11 Bergsma, Jan Piers  4 feb 1821Arum I84431 SET 
12 Bergsma, Pier Feikes  23 nov 1787Arum I84466 SET 
13 Broersma, Dirk Sjoukes  4 dec 1791Arum I104210 SET 
14 Broersma, Pietje Durks  14 okt 1829Arum I104209 SET 
15 Brons, Hendrikje Meyboom  19 sep 1863Arum I113854 SET 
16 Buwalda, Willem Jans  28 feb 1831Arum I66322 SET 
17 de Boer, Gerrit Cornelis  7 apr 1788Arum I79878 SET 
18 de Groot, Durk Ruurds  XX-XX-1778Arum I68027 SET 
19 de Groot, Hette Durks  16 jul 1815Arum I67982 SET 
20 de Ring, Cornelis Pieters  31 mrt 1828Arum I69331 SET 
21 de Vries, Jelle Annes  7 okt 1817Arum I110864 SET 
22 de Vries, Pieter Annes  10 apr 1826Arum I92003 SET 
23 Dijkstra, Hendrik Lieuwes  7 mrt 1827Arum I61912 SET 
24 Dijkstra, Hendrik Lieuwes  9 feb 1898Arum I61911 SET 
25 Dijkstra, Lieuwe Hendriks  1 apr 1866Arum I39095 SET 
26 Dijkstra, Lieuwe Jans  3 apr 1798Arum I61919 SET 
27 Dijkstra, Sieuwke Lieuwes  30 dec 1900Arum I39094 SET 
28 Dijstra, Floris Jogchums  25 mei 1837Arum I111014 SET 
29 Eeringa, Jogchemke Fokkes  XX-XX-1798Arum I69346 SET 
30 Faber, Anke Wynsens  21 jan 1814Arum I107432 SET 
31 Feenstra, Hylkjen Johannes  5 mrt 1824Arum I102108 SET 
32 Feenstra, Pieter Riemers  4 apr 1826Arum I108874 SET 
33 Feenstra, Riemer Pieters  17 jun 1862Arum I110400 SET 
34 Feenstra, Rymer Ruurds  5 sep 1787Arum I110425 SET 
35 Feenstra, Tjeerd (Charles) Pieters  26 sep 1863Arum I108873 SET 
36 Feikema, Jan Douwes  18 nov 1777Arum I105987 SET 
37 Feikema, Jensche Jans  28 mei 1808Arum I105984 SET 
38 Fennema, Aaltje Wypkes  7 mei 1849Arum I77179 SET 
39 Fennema, Doede Eits  29 okt 1785Arum I77188 SET 
40 Fennema, Wypke Doedes  19 jun 1818Arum I77180 SET 
41 Ferwerda, Riemke Foppes  15 nov 1800Arum I61731 SET 
42 Franses, Rinske  XX-XX-1747Arum I103849 SET 
43 Gauw, Siementje (Sena) Pieters  4 feb 1860Arum I108935 SET 
44 Goslinga, Durk Ynzes  14 jul 1802Arum I112330 SET 
45 Goslinga, Sybren Elles  5 aug 1778Arum I111937 SET 
46 Hanses, Grietje  XX-XX-1766Arum I80489 SET 
47 Hardenberg, Baukje Jans  12 jul 1861Arum I110983 SET 
48 Hardenberg, Jan Hendriks  12 mei 1831Arum I110998 SET 
49 Hettema, Hette Ynses  6 jan 1749Arum I68043 SET 
50 Hettema, Pietrik Hettes  XX-XX-1778Arum I68028 SET 

1 2 3 Volgende»



Overleden

Treffers 1 t/m 50 van 124

1 2 3 Volgende»

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Overleden    Persoon-ID   Stamboom 
1 Andringa, Tjitske Pieters  28 aug 1835Arum I110426 SET 
2 Anema, Ane Jans  14 dec 1844Arum I105979 SET 
3 Anema, Ane Jans  11 jan 1867Arum I105983 SET 
4 Anema, Hendrik Jans  29 okt 1834Arum I94549 SET 
5 Anema, Jan Anes  6 jan 1848Arum I105985 SET 
6 Anema, Schelte Anes  18 aug 1826Arum I96997 SET 
7 Anema, Wapke Hendriks  1 jul 1877Arum I61920 SET 
8 Balkema, Geertruida Alberts  XX-XX-1802Arum I73202 SET 
9 Bangma, Jan Sikkes  7 mrt 1810Arum I104429 SET 
10 Bartles, Trijntje  8 aug 1856Arum I108785 SET 
11 Baukema, Aaltje Baukes  13 feb 1882Arum I60262 SET 
12 Baukes, Antje  16 sep 1812Arum I110430 SET 
13 Baukes, Corneliske Cornelis  7 jun 1835Arum I69336 SET 
14 Beima, Geiske Klazes  8 jun 1866Arum I98438 SET 
15 Bergsma, Feike Franses  26 aug 1826Arum I84472 SET 
16 Bergsma, Jetske Scheltes  22 jul 1817Arum I107441 SET 
17 Bergsma, Pier Feikes  16 mei 1856Arum I84466 SET 
18 Bernardus, Aafke  6 jun 1840Arum I108433 SET 
19 Boersma, Luutske Douwes  24 mrt 1863Arum I97058 SET 
20 Brameyer, Henderina Berends  25 sep 1899Arum I82153 SET 
21 Broersma, Dirk Sjoukes  3 mei 1847Arum I104210 SET 
22 Broersma, Pietje Durks  6 mei 1899Arum I104209 SET 
23 Buwalda, Antje Sibles  23 nov 1869Arum I13491 SET 
24 Buwalda, Jan Sybrens  10 mrt 1873Arum I66324 SET 
25 Buwalda, Watse Jacobus  3 apr 1837Arum I84468 SET 
26 Canrinus, Willem Warnerus  4 mei 1848Arum I108945 SET 
27 Cuperus, Dirkjen Jans  14 dec 1870Arum I104211 SET 
28 de Jong, Akke Piers  21 mrt 1845Arum I84473 SET 
29 de Jong, Jan Jans (aka Jongstra)  2 apr 1825Arum I103165 SET 
30 de Jong, Trijntje Tjeerds  1 aug 1880Arum I108875 SET 
31 de Vries, Japkje Hiddes  22 jan 1847Arum I108783 SET 
32 de Vries, Jouke Sybrens  30 jun 1836Arum I108782 SET 
33 de Vries, Ymke Floris  24 apr 1882Arum I71548 SET 
34 Dijkstra, Hendrik Lieuwes  7 aug 1895Arum I61912 SET 
35 Dijkstra, Jan Takeles  14 jan 1818Arum I94551 SET 
36 Dijkstra, Lieuwe Jans  23 mei 1846Arum I61919 SET 
37 Dijkstra, Tjietse Harmens  24 nov 1827Arum I102123 SET 
38 Dijkstra, Tytje (Titia) Dirks  8 okt 1824Arum I103163 SET 
39 Dirks, Gatske  30 okt 1824Arum I104213 SET 
40 Douwes, Antje  3 mei 1808Arum I103166 SET 
41 Eeringa, Lijsbeth Pieters  17 okt 1863Arum I59768 SET 
42 Feenstra, Douwe Broers  26 mei 1826Arum I86879 SET 
43 Feenstra, Ruurd Rymers  11 jan 1826Arum I110429 SET 
44 Feenstra, Rymer Ruurds  1 okt 1855Arum I110425 SET 
45 Feikema, Jan Douwes  16 apr 1839Arum I105987 SET 
46 Feikema, Jensche Jans  26 nov 1866Arum I105984 SET 
47 Feikes, Ytje  17 mrt 1816Arum I69107 SET 
48 Fennema, Doede Eits  6 sep 1820Arum I77188 SET 
49 Fokkema, Reinder  8 mrt 1895Arum I110984 SET 
50 Garrits, Maike  XX-XX-1803Arum I105980 SET 

1 2 3 Volgende»



Baptism

Treffers 1 t/m 50 van 69

1 2 Volgende»

   Familienaam, Voorna(a)m(en)    Baptism    Persoon-ID   Stamboom 
1 Algra, Trijntje Fokkes  8 mei 1803Arum I51078 SET 
2 Anema, Ane Jans  30 mei 1756Arum I105979 SET 
3 Anema, Ane Jans  13 okt 1805Arum I105983 SET 
4 Anema, Dieuwke Anes  25 apr 1784Arum I105978 SET 
5 Anema, Hendrik Jans  22 sep 1771Arum I94549 SET 
6 Anema, Jan Anes  16 dec 1781Arum I105985 SET 
7 Anema, Wapke Hendriks  12 apr 1801Arum I61920 SET 
8 Bakker, Aafke Cornelis  27 okt 1782Arum I30244 SET 
9 Bangma, Lieuwe Rintjes  7 jan 1759Arum I95251 SET 
10 Bangma, Tietje Jans  8 jun 1788Arum I104412 SET 
11 Bartles, Trijntje  8 nov 1767Arum I108785 SET 
12 Beima, Geiske Klazes  20 jul 1783Arum I98438 SET 
13 Bergsma, Geertje Hessels  11 okt 1807Arum I33582 SET 
14 Bergsma, Pier Feikes  16 dec 1787Arum I84466 SET 
15 Booyens, Sybrig  10 nov 1771Arum I72144 SET 
16 Broersma, Dirk Sjoukes  8 dec 1791Arum I104210 SET 
17 Coree, Faje Jerimias  27 sep 1767Arum I93869 SET 
18 de Boer, Gerrit Cornelis  25 mei 1788Arum I79878 SET 
19 de Jong, Jan Jans (aka Jongstra)  25 aug 1771Arum I103165 SET 
20 de Vries, Japkje Hiddes  6 sep 1767Arum I108783 SET 
21 de Vries, Tjerk Floris  29 dec 1765Arum I71582 SET 
22 Dijkstra, Jan Takeles  21 mrt 1756Arum I94551 SET 
23 Dijkstra, Lieuwe Jans  15 apr 1798Arum I61919 SET 
24 Eeringa, Imke Hommes  21 dec 1766Arum I71585 SET 
25 Faber, Wijnsen Pieters  11 mrt 1764Arum I107440 SET 
26 Feenstra, Ruurd Rymers  18 dec 1757Arum I110429 SET 
27 Feenstra, Rymer Ruurds  16 sep 1787Arum I110425 SET 
28 Feikema, Jan Douwes  14 dec 1777Arum I105987 SET 
29 Feikema, Jensche Jans  19 jun 1808Arum I105984 SET 
30 Fennema, Doede Eits  20 nov 1785Arum I77188 SET 
31 Ferwerda, Riemke Foppes  7 dec 1800Arum I61731 SET 
32 Garrits, Maike  2 nov 1755Arum I105980 SET 
33 Goslinga, Durk Ynzes  22 aug 1802Arum I112330 SET 
34 Goslinga, Sybren Elles  23 aug 1778Arum I111937 SET 
35 Hessels, Trijntje  11 nov 1764Arum I94552 SET 
36 Hoitinga, Douwe Douwes  3 aug 1800Arum I108780 SET 
37 Holkeboer, Eeltje Oepkes  7 dec 1800Arum I112997 SET 
38 Holkeboer, Joukjen Klazes  22 feb 1767Arum I77204 SET 
39 Jagersma, Trijntje Willems  19 jul 1778Arum I82241 SET 
40 Jans, Harmen  20 okt 1771Arum I82415 SET 
41 Jongstra, Geiske Jans  26 feb 1775Arum I105966 SET 
42 Jorritsma, Sieds Wiebes  14 okt 1810Arum I1932 SET 
43 Kooistra, Aafke Eeltjes  12 apr 1772Arum I105988 SET 
44 Kooistra, Klaaske Sytzes  5 mrt 1809Arum I36212 SET 
45 Kooistra, Sytse Eeltjes  10 sep 1769Arum I86881 SET 
46 Meulen, Mettje Reinders van der  10 feb 1811Arum I73821 SET 
47 Nauta, Feike Dirks  13 feb 1785Arum I69102 SET 
48 Piekema, Pieke Pieters  21 nov 1756Arum I111973 SET 
49 Pieters, Pier  5 jan 1766Arum I95241 SET 
50 Poelstra, Dieuwke Pieters  27 mei 1810Arum I56863 SET 

1 2 Volgende»



Getrouwd

Treffers 1 t/m 50 van 76

1 2 Volgende»

   Gezin    Getrouwd    Gezins-ID   Stamboom 
1 Anema / Garrits  11 apr 1779Arum F42285 SET 
2 Anema / Lolsma  11 nov 1804Arum F42288 SET 
3 Anes / Hendriks  28 dec 1765Arum F36570 SET 
4 Anes / Sierks  24 aug 1755Arum F36571 SET 
5 Bakker / Poelstra  2 jun 1805Arum F40361 SET 
6 Bangma / Tigchelaar  13 mei 1781Arum F41506 SET 
7 Bergsma / de Jong  20 mei 1781Arum F31031 SET 
8 Bergsma / Haagsma  15 mei 1803Arum F32267 SET 
9 Bins / Nannes  14 okt 1770Arum F25761 SET 
10 Brug / Minks  27 mei 1759Arum F16079 SET 
11 Bruinsma / Bangma  23 apr 1810Arum F41496 SET 
12 Buwalda / Jongstra  23 feb 1800Arum F42276 SET 
13 Clases / Tietes  18 aug 1754Arum F43858 SET 
14 de Boer / Beima  12 jan 1800Arum F38536 SET 
15 de Jong / Poelstra  14 jun 1801Arum F40873 SET 
16 de Witte / de Boer  18 dec 1812Arum F42361 SET 
17 Dijkstra / Hessels  19 nov 1786Arum F36568 SET 
18 Dijkstra / Poelstra  9 mrt 1800Arum F40371 SET 
19 Dirks / Klaases  5 mei 1771Arum F23179 SET 
20 Douwes / Jans  13 dec 1778Arum F38545 SET 
21 Eppinga / Poelstra  30 dec 1810Arum F18354 SET 
22 Faber / Bergsma  20 aug 1797Arum F43073 SET 
23 Faber / Jans  9 mei 1751Arum F43075 SET 
24 Feenstra / Baukes  23 apr 1780Arum F44823 SET 
25 Feikema / Kooistra  20 apr 1800Arum F42289 SET 
26 Fennema / van Popta  5 apr 1807Arum F28242 SET 
27 Ferwerda / Clases  13 sep 1795Arum F20294 SET 
28 Haerkes / Jans  XX-XX-1745Arum F40372 SET 
29 Haitsma / Reidsma  26 aug 1787Arum F46554 SET 
30 Hettema / Meinders  25 dec 1774Arum F23180 SET 
31 Hettes / Pijtters  26 mrt 1747Arum F23181 SET 
32 Hibma / Huitinga  XX-XX-1721Arum F24350 SET 
33 Hilarides / Dirks  24 dec 1786Arum F28244 SET 
34 Hilverda / Holkeboer  21 mei 1786Arum F21835 SET 
35 Hoitinga / Bartles  4 mei 1788Arum F43857 SET 
36 Jacobs / Bins  18 apr 1773Arum F30040 SET 
37 Jacobs / Douwes  23 mei 1751Arum F30041 SET 
38 Jacobs / Oepkes  4 nov 1759Arum F28251 SET 
39 Jacobs / Ruurds  26 apr 1761Arum F30043 SET 
40 Jacobs / Willems  27 jun 1756Arum F30042 SET 
41 Jans / Idzerts  16 jun 1754Arum F36572 SET 
42 Jans / Poelstra  17 mei 1772Arum F40370 SET 
43 Jansen / Douwes  27 mei 1770Arum F40874 SET 
44 Lemstra / Ages  13 okt 1782Arum F22328 SET 
45 Lieuwes / Rinnerts  19 apr 1801Arum F16462 SET 
46 Meulen / Algra  3 jun 1804Arum F26354 SET 
47 Piekes / Durks  15 sep 1754Arum F45731 SET 
48 Piekes / Jacobs  21 nov 1751Arum F45732 SET 
49 Piers / Willems  20 mei 1764Arum F36918 SET 
50 Pieters / Dirks  18 mei 1783Arum F41390 SET 

1 2 Volgende»


© 2011 Historische Vereniging Noord-oost Friesland De Historische Vereniging Noordoost-Friesland is niet aansprakelijk voor de correctheid van de individuele gegevens. Er wordt zorgvuldig omgegaan met de gegevens van alleen niet meer levende personen en zoveel mogelijk aan bronvermelding gedaan. Correcties kunt u doorgeven via het contactadres. Suffusion theme by Sayontan Sinha