Historische Vereniging Noordoost-Friesland
Roelof Martens Berkenbosch
1770 - 1845 (74 jaar)
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Lijsbert Rinzes Postma
1853-1908
Lijsbert Rinzes Postma
G:
10 mrt 1853
Oudkerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
18 jan 1908
Edze Harmens Posthuma
1849-1922
Edze Harmens Posthuma
G:
1 mei 1849
Hardegarijp, Friesland, Nederland
H:
5 jun 1875
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
18 mrt 1922
Doede Rinzes Postma
1855-1937
Doede Rinzes Postma
G:
22 nov 1855
Oudkerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
11 jul 1937
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Attje Geerts Duursma
1856-1925
Attje Geerts Duursma
G:
25 sep 1856
Rijperkerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
H:
15 mei 1880
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
12 aug 1925
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Tjalling Rinzes Postma
1859-1926
Tjalling Rinzes Postma
G:
22 feb 1859
Oudkerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
3 okt 1926
Antje Meinderts Talma
1862-1946
Antje Meinderts Talma
G:
13 aug 1862
Kooten, Achtkarspelen, Friesland, Nederland
H:
9 mei 1885
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
2 okt 1946
Tietjerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Baukje Rinzes Postma
1863-Ja, datum echter onbekend
Baukje Rinzes Postma
G:
10 mrt 1863
Oudkerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
Ja, datum echter onbekend
Sjouke Gerrits Inia
1849-1919
Sjouke Gerrits Inia
G:
30 apr 1849
Tietjerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
H:
14 mei 1881
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
17 mei 1919
Tietjerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Sybe Rinzes Postma
1867-1867
Sybe Rinzes Postma
G:
29 apr 1867
Oudkerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
30 aug 1867
Oudkerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Imkje Doedes Terluin
1824-1875
Imkje Doedes Terluin
G:
29 okt 1824
Tietjerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
27 mei 1875
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Rinze Tjallings Postma
1830-1871
Rinze Tjallings Postma
G:
27 jun 1830
Oudkerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
H:
13 mei 1852
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
17 nov 1871
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Grietje Doedes Terluin
1823-1826
Grietje Doedes Terluin
G:
27 mrt 1823
Rijperkerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
5 mei 1826
Tietjerk, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Roelof Doedes Terluin
1827-1868
Roelof Doedes Terluin
G:
4 apr 1827
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
19 okt 1868
Akke Eises de Jong
1829-1897
Akke Eises de Jong
G:
12 mrt 1829
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
H:
7 mei 1856
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
15 dec 1897
Willem Doedes Terluin
1829-1829
Willem Doedes Terluin
G:
1 sep 1829
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
3 sep 1829
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Grietje Doedes Terluin
1830-1903
Grietje Doedes Terluin
G:
16 sep 1830
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
5 sep 1903
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Jan Andries Meyer
1834-1885
Jan Andries Meyer
G:
6 okt 1834
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
H:
10 mei 1865
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
7 nov 1885
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Willemke Doedes Terluin
1834-1908
Willemke Doedes Terluin
G:
8 mrt 1834
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
30 dec 1908
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Aaltje Doedes Terluin
1837-1914
Aaltje Doedes Terluin
G:
2 mrt 1837
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
26 okt 1914
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Auke Teedes Veenstra
1835-1913
Auke Teedes Veenstra
G:
21 okt 1835
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
H:
14 mei 1859
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
4 nov 1913
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Jantje Doedes Terluin
1840-1900
Jantje Doedes Terluin
G:
18 feb 1840
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
12 dec 1900
Twijzel, Achtkarspelen, Friesland, Nederland
Theunis Johannes Postma
1839-1883
Theunis Johannes Postma
G:
26 feb 1839
Zwaagwesteinde, Friesland, Nederland
H:
14 dec 1867
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
30 jun 1883
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Wytze Arends Venema
1836-1902
Wytze Arends Venema
G:
18 okt 1836
Harkema Opeinde, Achtkarspelen, Friesland, Nederland
H:
17 mei 1884
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
22 sep 1902
Opsterland, Friesland, Nederland
Barber Roelofs Berkenbosch
1798-1871
Barber Roelofs Berkenbosch
G:
2 mei 1798
Oldeholtpade, Weststellingwerf, Friesland, Nederland
O:
8 apr 1871
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Doede Willems Terluin
1800-1874
Doede Willems Terluin
G:
9 okt 1800
Dronrijp, Menaldumadeel, Friesland, Nederland
H:
25 mrt 1823
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
O:
4 apr 1874
Bergum, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland
Ouders
Marten Lourens
1725-1810
Zwaantjen Annes
1730-1808
Roelof Martens Berkenbosch
1770-1845
Roelof Martens Berkenbosch
G:
20 nov 1770
Wolvega, Weststellingwerf, Friesland, Nederland
O:
14 mrt 1845
Noordwolde, Bedum, Groningen, Netherlands
Grietje Wolters
1772-1856
Grietje Wolters
D:
19 apr 1772
Sonnega, Weststellingwerf, Friesland, Netherlands
H:
17 sep 1792
Wolvega, Weststellingwerf, Friesland, Nederland
O:
14 jan 1856
Noordwolde, Bedum, Groningen, Netherlands