Historische Vereniging Noordoost-Friesland

Kalender


Stamboom:  

    augustus 2021    
zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
1
2
3
4
5
N.N. (1902)
N.N. (1895)
N.N. (1843)
N.N. (1889)
Meer...
6
N.N. (1883)
N.N. (1853)
N.N. (1877)
Jetske Pieters Aarsen (1821)
Meer...
7
N.N. (1865)
N.N. (1858)
N.N. (1867)
Sipke Symens Algra (1792)
Meer...
8
N.N. (1905)
N.N. (1863)
N.N. (1843)
Tjitske Adema (1884)
Meer...
9
N. N. (1844)
N.N. (1866)
N.N. (1822)
Anna Maria Aaltsz (1892)
Meer...
10
11
N.N. (1889)
N.N. (1877)
N.N. (1852)
Meindert Adema (1841)
Meer...
12
N.N. (1865)
N.N. (1901)
N.N. (1904)
Foppe Frank Aalsma (1891)
Meer...
13
14
15
16
N.N. (1874)
N.N. (1893)
N.N. (1907)
Anne Geerts Alkema (1894)
Meer...
17
N.N. (1856)
N.N. (1841)
N.N. (1845)
Willem Lammerts (Osinga) (1789)
Meer...
18
19
20
21
22
N.N. (1900)
N.N. (1855)
N.N. (1885)
Gerritje Tjeerds Abma (1847)
Meer...
23
N.N. (1840)
N.N. (1903)
N.N. (1886)
Andries Akkerman (1904)
Meer...
24
N.N. (1844)
N.N. (1875)
N.N. (1881)
N.N. (1863)
Meer...
25
N.N. (1885)
N.N. (1859)
N.N. (1859)
N.N. (1856)
Meer...
26
N.N. (1871)
N.N. (1893)
N.N. (1907)
N.N. (1882)
Meer...
27
N.N. (1841)
N.N. (1858)
N.N. (1871)
N.N. (1858)
Meer...
28
29
30
N.N. (1865)
N.N. (1833)
N.N. (1896)
N.N. (1856)
Meer...
31
Gebeurtenissen deze maand niet verbonden met een specifieke dag:
Aarn Sipkes Algera (1763)   Klaaske Jans Bakker (1811)   Grietje Sikkes Bangma (1760)   Sjoukje Gerrits Bontekoe (1903)   Pieter Roelofs Dantuma (1758)   Metske Jacobs Feenstra (1789)   Jan (John) Derks Harkema (1861)   Grietje Douwes Iedema (1791)   Riemke Keimpes (1746)   Jean Francois le Cocq (1826)   Janke Louws (1768)   Grietje Lykeles (1734)   Antje Pieters (1788)   Henrietta Mary Schoon (1896)   Pieter Jans Sterk (1777)   Tetje Jans Straatsma (1903)   Scheltje Daniels van der Vee (1806)   Dieuwke Sytzes Boersma (1791)   Wietze Bottema (1908)   Folkje Jelkes Braaksma (1806)   Pieter Roelofs Dantuma (1758)   Hendrik Rinzes de Haan (1780)   Jan de Roos (1908)   Martha de Roos (1909)   Metske Jacobs Feenstra (1789)   John Fisher (1896)   Former Halma (1899)   Binne Henstra (1906)   Hendrikje Hoites Hoekstra (1793)   Trijntje Johannes Idema (1791)   Antje Jacobs (1737)   Ytje Jans Klinkert (1887)   Baukje Ytsens Oosterhof (1803)   Raden Ajoe Soenarjati Soenar... (1906)   Christoffel Soepboer (1945)   Meile Karels Spanjer (1916)   Klasina Lubberts Spoelstra (1888)   Willem Frederik Tiemeijer (1916)   Fokke Harkes van der Meulen (1778)   Andries Jelles van der Veen (1764)   Klaas Karst van der Veen (1811)   Jelske Alles van der Wal (1844)   Trijntje Geerts van der Zwee... (1797)   Catharina van Haersma (1666)   Guitzen van Heukelen (1911)   Philip Venneman (1861)   Geertje Dirks Visser (1904)   Wijtske Bienses Visser (1786)   Arjen Alberts Wierda (1826)   Martjen Deddes Wiersma (1792)   Ray Alsum (1963)   Jochum Sybes Bouma (1810)   Lammert Mients Bouma (1800)   Amilia Coehoorn van Scheltin... (1802)   Gerrit Den Herder (1889)   Trijntje Edzers (1782)   Antje Egberts (1805)   Dedde Foeckes (1757)   Jan Halbersma (1968)   Peter Jans (1756)   Sjuwke Jans (1760)   Simon Jelles Lautenbach (1791)   Baukje Meinerts (1759)   Gerrit Meints (1997)   Martinus Olivier (1993)   Gerben Pieters (1759)   Tjitske Soepboer (2003)   Pieter Soorsma (2008)   Janke Tjeerds (1806)   Hendrik Pieters van der Goot (1800)   Watze Willems van der Ploeg (1886)   Gerlach Arent van Haersma (1756)   Tet Van Jeltinga (1607)   Grietje Walings (1800)   Jan Deddes Wybenga (1799)   Cornelis Aukes (1805)   Hendrik Beernds (1801)   Meindert Berends (1799)   Arjen Binderts (1807)   Attie Carels (1779)   Mayke Cornelis (1801)   Pieter (Peter) Gerrits van d... (1933)   Johanna Suzanna Deuning (1945)   Jan Jans (John Dykema) Dijke... (1942)   Martsen (Margaret) Davids Di... (1981)   Hendrik Dirks (1758)   Jan Dirks (1793)   Sieds Doedes (1801)   Trijntje Doejes (1792)   Pyter Douwes (1781)   Sjoukje Douwes (1801)   Jacob Feddes (1790)   Aaltje Fidder (1926)   Folkertje Folkerts (1809)   Ettje Fransen (1802)   Trijntje Freerks (1809)   Bernardus (Berent) Grevenstu... (1786)   Geert Harms (1805)   Eyse Hendriks (1811)   Rinke Hendriks (1807)   Berber Hessels (1810)   Tabe Jelles (1795)   Petronella aka Kimps Kemp (1801)   Wypkje Jacobs Kuipers (1902)   John Kuiphoff (1971)   Jitske Martinus Lauerman (1805)   Pytter Lolkes (1802)   Louwrens Martens (1800)   Engbert Martinus (1794)   Lammert Mients (1800)   Jelle Jacobus Oosterhout (1808)   Jan Palma (1885)   Grietje (Margaret) Pruiksma (1983)   Anna Ringelberg (1970)   Tijtje Rinses (1808)   Froukje Ritskes (1801)   Sara Susanna Roldanus (1763)   Grietie Hendriks Sauwel (1782)   Johannes Hendrik Stephans (1807)   Johannes Gerrits Swart (1935)   Cornelis Syberens (1808)   Antje Sybes (1787)   Alice Sybesma (1977)   Foekje Taekeles (1810)   Susan Minerva Thorne (1919)   Grijtje Walings (1800)   George Zandstra (1972)   Wijtze Oenes / Ydtje Jetses (1708)   Auke Klazes Vellinga / Jantj... (1936)   Enne Jans / Liskien Tjerks (1762)   Pieter Cornelis / Antje Joha... (1773)   Herre Annes / Akke Feikes (1764)   Watze Bokkes / Renske Marten... (1793)   Wieger Hoites / Ymck Sibes (1706)   Pieter Clements van Loo / Tr... (1724)   Age Jans / Tjietske Wijbes (1756)   Tierck Jeppes / Etje Hoites (1674)   Wiebe Soepboer / Trijntje de... (1931)  
© 2011 Historische Vereniging Noord-oost Friesland De Historische Vereniging Noordoost-Friesland is niet aansprakelijk voor de correctheid van de individuele gegevens. Er wordt zorgvuldig omgegaan met de gegevens van alleen niet meer levende personen en zoveel mogelijk aan bronvermelding gedaan. Correcties kunt u doorgeven via het contactadres. Suffusion theme by Sayontan Sinha