Historische Vereniging Noordoost-Friesland

Kalender


    juli 2022    
zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
1
N.N. (1860)
N.N. (1852)
N.N. (1901)
N.N. (1874)
Meer...
2
N.N. (1862)
N.N. (1821)
N.N. (1872)
Gooitzen Aalsma (1903)
Meer...
3
N.N. (1902)
N.N. (1845)
N.N. (1876)
N.N. (1857)
Meer...
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
(1788)
N.N. (1899)
N.N. (1869)
Susan Alderink (1887)
Meer...
15
N.N. (1843)
N.N. (1869)
Klaas Adema (1902)
Mient Romkes Akkerman(s) (1852)
Meer...
16
17
18
N.N. (1914)
N.N. (1862)
N.N. (1841)
N.N. (1841)
Meer...
19
N.N. (1875)
N.N. (1907)
N.N. (1857)
N.N. (1918)
Meer...
20
21
N.N. (1872)
N.N. (1860)
N.N. (1858)
N.N. (1900)
Meer...
22
N.N. (1863)
N.N. (1897)
N.N. (1869)
Gosse Murks Abma (1800)
Meer...
23
24
25
26
N.N. (1871)
N.N. (1822)
N.N. (1912)
N.N. (1867)
Meer...
27
28
29
30
N.N. (1844)
N.N. (1888)
N.N. (1826)
N.N. (1826)
Meer...
31
Gebeurtenissen deze maand niet verbonden met een specifieke dag:
Ynske Clases (1795)   Pytter Folkerts (Folkertsma) (1808)   Antje Abes (1808)   Antje Aebles (1804)   Rinske Andries (1795)   Teunis Andries (1801)   Irene Bockstahler (1975)   Magdalene Cramer (1796)   Ruurd (Ralph) Fokkes Cuperus (1934)   Lubbe Wybrens Damstra (1806)   Jielles Dantuma (1802)   Pieter Oedses Dantuma (1810)   Meindert Nannes (Mike DeYoun... (1968)   Gaatse Pieters de Vries (1798)   Tjerk Willems Deinema (1954)   Minnie DeVries (1975)   Douwminecus Lieuwes Engbreng... (1963)   Froukje Martens (Flora Brink... (1975)   Sjoerd Everts (1801)   Chris Fakkema (1981)   Mark Fakkema (1970)   Hajo Feeringa (1999)   Roelofke Femmis (1816)   Baukje Gerbens (1810)   Wybe Gjalts (1793)   Gerben (Gerrit) Dirks Heerin... (1970)   Aize Hayes Hemminga (1743)   Tjisse Jans (Charles Heemstr... (1963)   Geertje Hommes (1807)   Wilhelmus Hora (1695)   Fokje Jacobs Iestra (1801)   Gertje Jans (1798)   Sake Jans (1809)   Wietske Jans (1807)   Thomas Jelles (1802)   Marten Ketelaar (1970)   Derk Jans Kiestra (1828)   Hendrikje (Henrietta) Pieter... (1935)   Gijsbertus Krips (1800)   Renske (Rose) Martens Kuiken (1964)   Gertrude Abigail Locke (1971)   Pieter Luitjes (1799)   Trijntje Klazes Nijdam (1805)   Durk Oenes (1810)   Maike Oetzes (1799)   Fopko Olivier (2000)   Asje Palland (1907)   Martentie Piers (1808)   Andries Pieters (1798)   Feike Nammens Ploegstra (1800)   Wiltie Rinzes (1811)   Tjitske Ritskes (1796)   Willemke Lykeles Rodenhuis (1898)   Ymkje Rudmers (1811)   Eelke Johannes Ruth (1803)   Hiltje Ruurds (1786)   Philippina Roberta Sixma Van... (2001)   Akke Claases Sjaardema (1777)   Jan (John) Kornelis Spoelstr... (1972)   Sjoerd Pieters (George Spool... (1968)   Jappe Okkes Sterg (1802)   Coenraad Swertel (1783)   Antje Sydses (1744)   Jan Tonnis (1782)   Rendert Tonnis (1808)   Dedje Cecilia van Bouricius (1784)   Antje Popkes van den Berg (1975)   Meindert Jakobs van der Bijl (1795)   Antje Jans van der Linde (1799)   Eilert Hendriks van der Scha... (1802)   Lijsbet Visscher (1786)   Trijntje (Katie) Renzes West... (1972)   Antje Willems (1791)   Yke Willems (1809)   Regnerus Ybes (1739)   Sytske Johannes Adema (1753)   Bessie Alsum (1898)   Hendrikje Bloem (1921)   Jitske Bloem (1921)   Gratia Maria Clant (1608)   Attje Freerks de Beer (1916)   Folkert Gjalts de Jong (1771)   Frederik Georg de Rooy (1815)   Geert Pieters de Vries (1778)   Tjetske Douwes (1739)   Sentien Durks (1751)   Jan Syberens Feenstra (1913)   Antje Freerks (1729)   Aeltie Geerts (1670)   Hedser Geles (1763)   Akke Sakes Hoekstra (1790)   Dirkje Jans Hoekstra (1791)   Moeder Hoekstra (1918)   Pieter Hollander (1915)   Age Jelles (1755)   Baukje Heines aka Zondervan ... (1794)   Charles Franklin Marsh (1856)   Elske Romkes Minnema (1848)   Berend Klaas Okma (1947)   Japikje Pieters (1753)   Haye Haayes Postma (1806)   Klaasje (Clarisse \ Clara) J... (1864)   Jacob Jans Roorda (1766)   Lykeltje Sipkes Scheweer (1811)   Fopkjen Willems Sikkens (1791)   Tjeerdtje Jans Slot (1804)   Adam Abrahams ten Cate (1739)   Grietje Jans van der Iest (1921)   Janke Arendje van der Meer (1907)   Hylck van Haersma (1638)   Jantje Marcus van Hasselt (1588)   Gertje Feyes Venema (1803)   Sjoukje Hendriks Wagenaar (1801)   Eelkje Tietje Wielsma (1913)   Ulbe Martens / Yttje Pytters... (1752)   Tabe Hijlckes / Jeltie Ypes (1716)   Sirk Pyters / Imme Rintses (1694)   Harmen Jentjes Friesema / Wi... (1792)   Arent van Haersma / Hylck va... (1609)   Wybe Hendricks / Lutske Lubb... (1712)   Sjoerd Edgers / Bregtje Ypes (1732)   Willem Hennie Soepboer / (1971)   Jan Jans Bok / Tetje Heines (1710)  
© 2011 Historische Vereniging Noord-oost Friesland De Historische Vereniging Noordoost-Friesland is niet aansprakelijk voor de correctheid van de individuele gegevens. Er wordt zorgvuldig omgegaan met de gegevens van alleen niet meer levende personen en zoveel mogelijk aan bronvermelding gedaan. Correcties kunt u doorgeven via het contactadres. Suffusion theme by Sayontan Sinha